
Monica, ik geniet van een feestje met jou erbij in bed.
Hallo schat, ik ben Monica, een slanke brunette die nieuw is in jouw stad en op zoek is naar een goede partner. Ik ben hier om al je fantasieën te vervullen, ik heb een geweldig lichaam, grote tieten, grote kont, mooi gezicht.
Ik ben de beste danseres, erg ondeugend, ik hou van seks en een goed feest, mijn service is een van de meest complete, ik ben erg heet en wacht op een goede tijd. Geniet van mijn pijpen zonder condoom en mijn liefde voor jou.
Ik ben een minnaar met veel plezier en zeer compleet. Ik zal u graag behagen en ik verzeker u dat u binnenkort mij weer wilt zien dus stuur me een bericht via WhatsApp op 062051XXXX. Ik ben heel compleet, ik wacht tot je nat bent om je gek te maken, ik ben een zeer lekkere escort uit Amsterdam.
Tarieven
1 uur | 200 € |
8 Foto's








Over mij
Mijn services
Mijn speciale services
Kaart
