
Carla, prachtige brunette met warme lippen verwent jou.
Hallo allemaal, ik ben Carla, een top escorte van 25 lentes jong en ik kijk er naar uit om je op veel manieren te plezieren. Ik heb een jong lichaam, grote en parmantige borsten, een mooi poesje en mijn lippen zijn warm en zacht.
Ik hou van seks en ik geniet van het feit dat ik het plezier aan iemand anders kan geven, ik wil je een heel speciaal gevoel geven. Ik geniet van pijpen en ik ben de beste optie voor degenen die op zoek zijn naar een compleet en aangenaam moment.
Ik wil mijn klanten goed behandelen, ik ben attent op uw plezier en ik hou ervan om het te laten trillen met tevredenheid. Ik denk dat je er geen spijt van zult hebben mij te ontmoeten, omgeving Eindhoven, bel me op 062260XXXX.
Tarieven
1 uur | 250 € |
2 uur | 400 € |
8 Foto's







