
Larisa, party girl zoekt een leuke man die haar verslind.
Mijn naam is Larisa en ik ben een escort die voor iedere oproep beschikbaar is. Ik ben een leuke brunette zoals je ziet en vind partijen en feesten heel leuk, daar ben ik altijd voor in.
Als je een onberispelijke smaak hebt en op zoek bent naar een discrete smaak en verfijnd wil zijn met een vriendin ervaring dan ben ik je kans. Op het feestje zal ik je aan het lachen maken en het verdienen om herinnerd te worden. Ik ben de perfecte mix van schoonheid, intelligentie en klasse.
Ik hou ervan om intense momenten te beleven, je heerlijk te pijpen zonder condoom en je deep throat te nemen. Plezier zullen we beleven aan de verschillende standjes.
Ik word helemaal nat van een belletje van jou, dus druk maar snel naar 068532XXXX en ik wacht smachtend op je in Utrecht. Ik kijk uit naar het plezier in bed dat je mij gaat geven.
Tarieven
1 uur | 200 € |
2 uur | 350 € |
8 Foto's







